, ,

CLOUD MASK-Maske iluminuese me arome Mohito Despacito 6g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

269 Lekë

CLOUD MASK-Maske iluminuese me arome Mohito Despacito 6g

Maska ​​me flluska Mohito Despacito do të kujdeset për dyshen e mirë-koordinuar. Ndjehuni të qetë dhe të freskuar dhe përkëdhelni lëkurën tuaj me një maskë ndriçuese që ju jep argëtim dhe masazh. Rivendosni rehatinë dhe shkëlqimin e epidermës tuaj dhe jepini  lëkurës tuaj një koktej me ekstrakt nenexhik, gëlqere dhe vitaminë. Kjo formulë freskuese do t’i japë lehtësim dhe shkëlqim lëkurës, do ta lëmojë dhe lagështojë atë.

Përdorimi:
Vendoseni maskën në mënyrë të njëtrajtshme në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni. Pas disa çastesh, maska ​​do të fillojë të shkumëzohet dhe të rritet vetë. Kur shkuma të ndalojë të rritet, masazhoni  lëkurën dhe lini atë për një moment për të forcuar efektin, dhe më pas shpëlajeni fytyrën tërësisht me ujë të vakët.

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Nur (verified owner)

  Good quality

  Nur

 2. Eli (verified owner)

  Very fast delivery

  Eli

SHOPPING CART

close