, ,

BLACK SUGAR DETOX maske+scrub fytyre 2 ne 1 detoksifikon dhe hidraton lekuren e yndyrshme 8 g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

410 Lekë

BLACK SUGAR DETOX maske+scrub fytyre 2 ne 1 detoksifikon dhe hidraton lekuren e yndyrshme 8 g.

Maska dhe pastrimi detoksifikues dhe hidratues përmirëson në mënyrë efektive cilësinë e lëkurës së kombinuar të vështirë dhe të yndyrshme. Formula e jashtëzakonshme e kozmetikës bazuar në kombinimin inovativ të SHEQERIT dhe QYMYRsiguron detoksifikim të fortë të lëkurës së kombinuar, pastron lëkurën nga toksinat dhe siguron hidratim optimal. Produkti përmirëson dukshëm pamjen dhe gjendjen e përgjithshme të lëkurës. Scrub-i shtreson qelizat e vdekura të lëkurës, zbut lëkurën, çliron poret. Maska pastron, dhe ben lëkurën me shkëlqim, thith sebumin e tepërt, ngushton poret, parandalon puçrrat. Ai barazon tonin e lëkurës, shton gjallëri, rikthen shkëlqimin  e shëndetshëm të lëkurës, qetëson dhe lehtëson atë.

Ai përmban përbërës aktivë ekstremisht efektivë: SHEQERI I BANES: ka veti të forta pastruese dhe antibakteriale. Ai përmban minerale dhe elementë të shumtë: hekur, kalcium, fosfor, kalium dhe magnez. Shtreson butësisht lëkurën e vdekur, zhbllokon dhe pastron poret, rigjeneron, lehtëson dhe qetëson acarimin. E barazon tonin e lëkurës, e bën lëkurën të duket e shëndetshme dhe rrezatuese. Qymyr druri aktiv: në sajë të vetive të tij të forta thithëse, ka aftësinë për të pastruar thellë lëkurën. Ai vepron si një magnet: duke tërhequr dhe thithur toksina, lëkurë të vdekur, sebum të tepërt dhe papastërti të tjera nga sipërfaqja dhe shtresat e thella të lëkurës. Pastron në mënyrë efektive poret e bllokuara, nivelet e ngjyrës së lëkurës dhe parandalon formimin e puçrrave.
Perdorimi:
Vendosni maskën në fytyrën tuaj, masazhojeni me lëvizje rrethore për rreth 1 minutë, lëreni për 15 minuta, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Seline (verified owner)

  Good quality

  Seline

 2. Ramla (verified owner)

  Super

  Ramla

SHOPPING CART

close