, ,

FRESH JUICE Peceta Micellar per heqjen e make-up per fytyren dhe syte dhe detoksifikues – 20 cope

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

415 Lekë

Clear

FRESH JUICE Peceta Micellar per heqjen e make-up per fytyren dhe syte dhe detoksifikues – 20 cope

Barëra të gjallëruar micellar me ujë agrumesh bioaktive dhe lëng gëlqere, heq butësisht dhe lehtësisht përbërjen rezistente ndaj ujit nga fytyra, sytë dhe buzët. Freskon lëkurën, dhe gjithashtu e zbut. Lëkura juaj do të qëndrojë plotësisht e pastër dhe e freskët.

Marka

Bielenda

Aroma

Ananas, Lime, Portokall

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Amiyah (verified owner)

  The product is firmly packed

  Amiyah

 2. Elisa (verified owner)

  Super

  Elisa

SHOPPING CART

close