, ,

Krem Smoothie prebiotik normalizues per lekuren me arome avokado dhe kivi 50 ml

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

549 Lekë

Krem Smoothie prebiotik normalizues per lekuren me arome avokado dhe kivi 50 ml

Një shkumë me një qëndrueshmëri të butë, e pasur me përbërës aktivë, e krijuar për pastrimin e lëkurës gri, të thatë dhe të dëmtuar.

Ai përmban një kombinim mjaft efektiv të përbërësve ushqyes:

Ekstrakt ushqyes banane, i bollshëm në kondicionimin e vitaminave dhe mineraleve

Ekstrakt hidratues dhe freskues të pjeprit, duke i dhënë lëkurës një shkëlqim

Një prebiotik që forcon mikrobiomën natyrale të lëkurës, mbështet rigjenerimin epidermik, rikthen pH e duhur të saj.

PERDORIMI: lagni lëkurën dhe duart me ujë. Vendosni një dozë të shkumës në duart tuaja dhe masazhojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë. Në rast të kontaktit me sy, shpëlajini ato me shumë ujë.

 

 

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Andronika (verified owner)

  The product is firmly packed

  Andronika

 2. Marieta (verified owner)

  Good quality

  Marieta

SHOPPING CART

close