, ,

CLOUD MASK-Maske detoksifikuese me arome boronice 6g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

269 Lekë

CLOUD MASK-Maske detoksifikuese me arome bubble 6g.

Maska ​​me flluska MERRY BERRY do t’ju çojë në botën e një feste me fruta, ku kujdesi dhe kënaqësia janë një dyshe e mirë-koordinuar. Ndiheni sikur të ishit në një parajsë manaferrash dhe përkëdhelni lëkurën tuaj me një maskë detoksifikuese, e cila ju dhuron kenaqesi dhe masazh.

Rivendosni pamjen e freskët dhe të gëzueshme të epidermës tuaj dhe shërbejeni për lëkurën tuaj koktej detoksifikues dhe oksigjenues me manaferrat acai, qymyr aktiv dhe ekstrakte të mjedrës dhe boronicës. Lëkura do të rimarrë freskinë, shkëlqimin dhe pamjen rinore.

Përdorimi:
Vendoseni maskën në mënyrë të njëtrajtshme në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni. Pas disa çastesh, maska ​​do të fillojë të shkumëzohet dhe të rritet vetë. Kur shkuma të ndalojë të rritet, masazhoni  lëkurën dhe lini atë për një moment për të forcuar efektin, dhe më pas shpëlajeni fytyrën tërësisht me ujë të vakët.

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Nadja (verified owner)

  Good service

  Nadja

 2. Emiliana (verified owner)

  The product is firmly packed

  Emiliana

SHOPPING CART

close