, ,

Krem Smoothie hidratues prebiotik per lekuren me arome luleshtrydhe dhe shalqi 50 ml

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

549 Lekë

Krem Smoothie hidratues prebiotik per lekuren me arome luleshtrydhe dhe shalqi 50 ml

Një shkumë me një qëndrueshmëri të butë, e pasur me përbërës aktivë, e krijuar për pastrimin e lëkurës së thatë, të dehidratuar dhe gri.

Ai përmban një kombinim mjaft efektiv të përbërësve të kujdesit:

Lëng luleshtrydhe i pasur me antioksidantë dhe vitamina, vlerësohet për efektin e tij anti radikal të lirë dhe anti plakje, hidraton dhe rigjallëron lëkurën, përmban vitaminë antioksiduese

Hidratues dhe freskues i lëngut të shalqirit i jep lëkurës shkëlqim

Prebiotik forcon dhe përmirëson rezistencën e lëkurës ndaj faktorëve të pafavorshëm, mbështet rigjenerimin e epidermës dhe rikthen pH e duhur të saj.

PERDORIMI: lagni lëkurën dhe duart me ujë. Vendosni një dozë të shkumës në duart tuaja dhe masazhojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë. Në rast të kontaktit me sy, shpëlajini ato me shumë ujë.

 

 

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Aurora (verified owner)

  The product is firmly packed

  Aurora

 2. Mason (verified owner)

  The product is firmly packed

  Mason

SHOPPING CART

close