, ,

CLOUD MASKE- Maske ushqyese me arome banane 6g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

279 Lekë

CLOUD MASKE- Maskë ushqyese me aromë banane 6g.

Maska ​​me flluska BANANA CABANA do t’ju çojë në  një botë me shije frutash, ku kujdesi dhe kënaqësia  janë një dyshe e mirë-koordinuar. Ndiheni sikur të ishit në një plazh ekzotik dhe përkëdhelni lëkurën tuaj me një maskë banane ushqyese, e cila ju dhuron argëtim dhe masazh.
Përmirësoni gjendjen e epidermës tuaj dhe shërbejini lëkurës suaj një koktej ushqyes të shëndoshë me ekstrakte banane dhe mjalti dhe vaj avokado. Falë antioksidantëve, vitaminave dhe mineraleve, lëkura do të rimarrë komoditetin, butësinë  dhe pamjen shkëlqyese.

Perdorimi:
Vendoseni maskën në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe lëreni. Pas disa çastesh, maska ​​do të fillojë të shkumëzohet dhe të rritet vetë. Kur shkuma të ndalojë të rritet, masazhoni përgatitjen në lëkurë dhe lini atë për një moment për të forcuar efektin, dhe më pas shpëlajeni fytyrën tërësisht me ujë të vakët.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Lusiene (verified owner)

  Good service

  Lusiene

 2. Sana (verified owner)

  Good service

  Sana

SHOPPING CART

close