,

Gosh Dry Shampoo 150ml spray

(2 customer reviews)
Gosh

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

600 Lekë

Gosh Dry Shampoo 150ml spray

shampo me vaj kokosi

per te gjitha llojet e flokeve

i freskon dhe ju jep flokeve volum

SKU: 18151977 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Firuza (verified owner)

  The product is firmly packed

  Firuza

 2. Ezra (verified owner)

  Very fast delivery

  Ezra

SHOPPING CART

close