Sobe me Korent S 140 50

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

34,500 Lekë

Sobe me Korent S 140 50

Katër pllaka ngrohëse me madhësi të ndryshme – 7 pozicione (diametri o110 mm, diametri o220 mm, diametri o145 mm, diametri o180 mm)
Dy pllaka ekspres
Furrë me shumë funksione – gjashtë mënyra, ndriçimi i furrës, ngrohës i poshtëm, ngrohës i sipërm, ngrohës infra të kuqe
Dera e furrës me xham të dyfishtë
Grilë vertikale – grilë horizontale dhe raft tave
Grilë horizontale – veçanërisht e përshtatshme për pjekje në zgarë
Tavë e thellë – e përshtatshme për pjekjen e bukës dhe copave më të mëdha të mishit
Mundësia e vendosjes së tavës në tre nivele në furrë
Sirtar për tava
Mbulesa e sobës
Lartësia e këmbëve të sobës të rregullueshme

Fuqia -8225W
Dimensionet -500 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -400 x 470 x 320mm
Vellimi i furres -60l
Pesha neto/bruto -47/58kg
Klasi i energjise -C

SKU: 76147572 Category: Tags: , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Suzana (verified owner)

  Good service

  Suzana

 2. Silvana (verified owner)

  The product is firmly packed

  Silvana

SHOPPING CART

close