fbpx
,

Fshesë me vakum, Philips, 1900 W/370 W, 1.5 Lt, filter HEPA 10, 6m 802738

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,490 Lekë

Fshesë me vakum, Philips, 1900 W/370 W, 1.5 Lt, filter HEPA 10, 6m 802738

PERSHKRIMI:

Fshesë me korrent Philips PowerPro Compact jep rezultate mbresëlënëse të pastrimit me teknologjinë PowerCyclone 5 dhe grykën MultiClean. Motori 1900 W siguron fuqi të lartë thithjeje dhe garanton rezultate të shkëlqyera të pastrimit. Teknologjia PowerCyclone 5 rrit rrjedhën e ajrit dhe efikasitetin duke ndarë menjëherë pluhurin nga ajri. Një rezultat ideal sigurohet duke kryer njëkohësisht veprimet e mëposhtme: 1) për shkak të dizajnit të tij, marrja e ajrit PowerCyclone thith në ajër me një shpejtësi të lartë; 2) qarkullimi i shpejtë i ajrit siguron ndarje efikase të ajrit dhe grimcave të pluhurit që vendosen në dhomën ciklonike; 3) ajri largohet nga dhoma përmes blades, të cilat në mënyrë efektive ndan pluhurin nga ajri, duke e drejtuar atë në enë. Gryka MultiClean garanton pastrim të plotë të të gjitha llojeve të dyshemesë.

  • Fuqia : 1900 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti i depozitës : 1.5 Lt
  • Kapaciteti thithës : 370 W
  • Filtri : HEPA 10
SKU: 41193163 Categories: , Tags: , , ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close