fbpx
,

Pastrues me avull Iskra JC-210 1500W 85608

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,490 Lekë

Pastrues me avull Iskra JC-210 1500W 85608

PERSHKRIMI:

Pastruesi me avull është pastrues ideal per ambjentet tuaja, ai është lehtësisht i përdorshëm dhe pastron në mënyrë perfekte cdo kënd të shtëpisë suaj. Kjo fshesë largon deri në 99.9% të baktereve pa pasur nevojë për përdorimin e kimikateve.

  • Tipi : Pastrues me avull
  • Fuqia : 1500 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Ngjyra : E bardhë/blu
  • Kapaciteti i rezervuarit : 500 ml
SKU: 52378966 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close