,

Fshesë me vakum / avull, Rovus Poseidon Steam & Vac Plus, 1800 W / 1200 W, 1 Lt, 350ml, 88 dB 810358

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Fshesë me vakum / avull, Rovus Poseidon Steam & Vac Plus, 1800 W / 1200 W, 1 Lt, 350ml, 88 dB 810358

PERSHKRIMI:

Rovus Poseidon Steam & Vac Plus është projektuar bazuar në reagimet e klientëve për të sjellë fuqi edhe më të thellë të pastrimit në shtëpinë tuaj. Një vakum ciklonik thith pluhurin dhe papastërtinë, ndërsa pastruesi i avullit heq njollat e vështira dhe vret të gjitha mikrobet dhe bakteret duke përdorur ujë të thjeshtë çezme. Njësia e re e lëvizshme e dorës ju jep lirinë për të pastruar me avull gjithashtu edhe zonat me te vështira për të arritur. Rovus Poseidon Steam & Vac Plus është e lehtë për t’u përdorur, me kontroll dixhital që ju vendosin në komandë. Me një motor 600W, ndërsa njësia e avullit ka 3 nivele dhe një fuqi maksimale prej 1200 W. Dizajni i zgjuar i Rovus Poseidon Steam & Vac Plus, me një dorezë që mund të lëvizë në 180°, e bën të lehtë marrjen nën ose rreth mobiljeve. Fshesa thithese mund të përdoret kudo, ndërsa pastruesi i avullit është i përshtatshëm për dysheme druri të mbyllura, qeramike, mermeri, pllaka dhe graniti si dhe tapete.

  • Fuqia : 1800 W / 1200 W
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 1 Lt / 350 ml
  • Temperatura max : 120 °C
  • Niveli i zhurmës : 88 dB
Fshese me vakum avull 1 Fshese me vakum avull 2 Fshese me vakum avull 3 Fshese me vakum avull 4 Fshese me vakum avull 5 Fshese me vakum avull 6

SHOPPING CART

close