-43%
, ,

Mikser, Adler, 300 W, 5 nivele shpejtësie, 4 aksesor 810115

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë 3,500 Lekë

Mikser, Adler, 300 W, 5 nivele shpejtësie, 4 aksesor 810115

Mikseri  është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

mixer adler 300 w 5 speed levels 4 accessories 3mixer adler 300 w 5 speed levels 4 accessories 1

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mikser, Adler, 300 W, 5 nivele shpejtësie, 4 aksesor 810115”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close