Sobe me Dru Dormo

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

78,000 Lekë

Sobe me Dru Dormo

Bërë nga fletë metalike me cilësi të lartë e cila mbrohet nga bojë, llak dhe smalt rezistent ndaj temperaturave të larta.
Paneli i përparmë me xham të dyfishtë: i brendshëm (rezistent ndaj 700 ° C) dhe xhami i pasqyruar i jashtëm (rezistent ndaj 500 ° C).
Dorezë inox në derën e zjarrit.
Kutia e zjarrit prej gize siguron sigurinë dhe qëndrueshmërinë e produktit.
Lëkundës i integruar.
Një kuti e madhe zjarri lejon autonomi më të gjatë.
Aftësia për të lëvizur xhamin në pjesën e përparme për qëllim të pastrimit më të plotë.
Në përputhje me standardet më të rrepta gjermane, Bimschv 2.

SKU: 59594561 Category: Tags: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Eveline (verified owner)

  Good service

  Eveline

 2. Beatrice (verified owner)

  Good service

  Beatrice

SHOPPING CART

close