,

Fshesë me avull Rovus, 1100 W, 220 ml, 125°C, 220-240 V 803121

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

13,986 Lekë

Fshesë me avull Rovus, 1100 W, 220 ml, 125°C, 220-240 V 803121

PERSHKRIMI:

Higjenizoni dhe pastroni çdo lloj sipërfaqe në shtëpi me teknologjinë e avancuar me avull Nano. Fshesa Rovus Nano steamer krijon avull të vazhdueshëm, të fuqishëm dhe me presion të larte me grimca Nano dhe jone negative të cilat janë deri në 10x më efiçente dhe depërtojnë në sipërfaqen që pastroni. Eleminon deri në 99,9% të bakterieve në mënyrë 100% të sigurt, të shëndetshme dhe eko-miqësore. Jonet negative, të njohura edhe si Vitamina në ajër, largojnë në mënyrë efektive mikrobet joaktive dhe alergjitë nga shtëpia juaj në mënyrë 100% të sigurt, të shëndetshme dhe eko-miqësore. Kombinuar me fuqine sterilizuese të avullit dhe cilësitë e pecetave me mikrofibrave siguron efikasitet maksimal sa herë që ju pastroni! Fuqia: 1100 W. Me fshesën Rovus Nano Steam ju do të harroni ndjesinë e pritjes për një kohë të gjatë. Pasi ajo do të ngrohet për më pak se 10 sekonda. Tekonologjia e avancuar Nano prodhon sasinë e duhur të avullit dhe në këtë mënyrë do të bëjë të mundur edhe mbrojtjen e dyshemesë nga lagaështia e tepërt dhe dëmtimet. Depozita e saj ka kapacitet 220ml dhe ju mund të pastroni deri në 10 minuta me avull me një mbushje, me leckat e saj speciale me mikrofibra dhe me një nxehtësi deri në 125°C. Kjo e bën këtë fshesë me avull të përshtatshme për tu përdorur edhe në sipërfaqet më delikate, duke përfshirë: dru, pllaka, tapet dhe laminat.

  • Tipi : Fshesë me avull
  • Fuqia : 1100 W
  • Kapaciteti : 220 ml
  • Temperatura e punës : 125 ° C
  • Tensioni : 220-240 V
SKU: 61229439 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close