,

Pastrues me avull, Rovus Nano, 1100 W, 350ml, 120 °C 810357

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

8,386 Lekë

Pastrues me avull, Rovus Nano, 1100 W, 350ml, 120 °C 810357

PERSHKRIMI:

Një shtëpi e pastër dhe higjiena e mirë tani janë më të rëndësishme se kurrë. Përdorni fuqinë natyrale të avullit për të pastruar, dezinfektuar dhe higjenizuar me këtë produkt të linjës Rovus Nano. Hiqni qafe papastërtitë, yndyrat dhe madje 99% të baktereve dhe viruseve në sipërfaqe të ndryshme mbi dysheme. Efekti rritet me një teknologji nano për pastrim më të thellë dhe më të shpejtë. Ky pastrues dore me avull e bën më të lehtë pastrimin dhe higjenën në shtëpinë tuaj, zyrën, makinën dhe kudo. Të gjitha pa përdorimin e kimikateve të dëmshme ose të shtrenjta, thjesht ujë çezme të rregullt, ekologjik. Pastruesi nxehet në më pak se 10 sekonda dhe më pas jep deri në 13 minuta pastrim të pandërprerë me avull 120 °C, mjaftueshëm për të trajtuar papastërtitë më të vështira.

  • Fuqia : 1100 W
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 350 ml
  • Temperatura max : 120 °C
SKU: 95862739 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close