fbpx
,

FSHESE FUEGO SL111 87853

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

FSHESE FUEGO SL111 87853

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum FUEGO është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

  • Tipi : Fshese me korent
  • Fuqia : 25 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti i Depozitës (L) : 0.7 Lt
  • Ngjyra : E bardhë
SKU: 77433586 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close