fbpx
,

Fshesë me vakum ZELMER ZVC165EF, 700W, 2.5 Lt, (e zezë) 84266

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Fshesë me vakum ZELMER ZVC165EF, 700W, 2.5 Lt, (e zezë) 84266

PERSHKRIMI:

Fshesa me vakum ZELMER ZVC165EF është një pajisje gjerësisht e përdorur. Me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Është e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Tipi : Fshese me korent
 • Fuqia : 700 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti : 2.5 Lt
 • Ngjyra : E zezë / portokalli
 • Masa : 28x42x23 cm
 • Gjatësia e kabllit : 5 m
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 84 dB
SKU: 92482655 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close