,

Fshesë me vakum, ETA, 700 W, 1.5 Lt, filtra HEPRA, 79 dB, 5 m 810326

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

10,486 Lekë

Fshesë me vakum, ETA, 700 W, 1.5 Lt, filtra HEPRA, 79 dB, 5 m 810326

PERSHKRIMI:

Fshesa me Samsung është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

  • Fuqia : 700 W
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 1.5 Lt
  • Tensioni : 220-240 V
  • Niveli i zhurmës : 79 dB
  • Përmasat : N/A
SKU: 13664164 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close