,

Fshesë me vakum MAX XL-306 Cyclone, 1600 W, 3.5 lt, 5m 87331

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

13,986 Lekë

Fshesë me vakum MAX XL-306 Cyclone, 1600 W, 3.5 lt, 5m 87331

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum MAX është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Tipi : Fshese me korent
 • Fuqia : 1600 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti : 3.5 lt
 • Ngjyra : Gri/jeshile
 • Gjatësia e kabllit : 5 m
SKU: 61232947 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close