fbpx
,

Fshese me vakum Imetec, 400W, A++, 3nivele filtrimi, 2Lt, 7m kabull, hepa hipoalergjik 801410

Imetec

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,990 Lekë

Fshese me vakum Imetec, 400W, A++, 3nivele filtrimi, 2Lt, 7m kabull, hepa hipoalergjik 801410

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum Imetec është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Fuqia : 400W
 • Kapaciteti i depozitës : 2lt
 • Klasi i energjisë : A++
 • Filtri : 3-nivele
 • Lloji i filtrit : HEPA
 • Gjatësia e kabllit : 7m
SKU: 15332814 Categories: , Tags: , , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close