,

FSHESE FUEGO SL160 87852

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

11,186 Lekë

FSHESE FUEGO SL160 87852

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum FUEGO është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Tipi : Fshese me korent
 • Fuqia : 2000 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Kapaciteti i Depozitës (L) : 2.5 lt
 • Ngjyra : E bardhë / zezë
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 82 dB
 • Gjatësia e kabllit : 5 m
SKU: 91611811 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close