fbpx
,

Fshese samsung me vakum VC07M2110SR/GE, 220-240 V, 700W, 80 dBA 88672

Samsung

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,990 Lekë

Fshese samsung me vakum VC07M2110SR/GE, 220-240 V, 700W, 80 dBA 88672

PERSHKRIMI:

Fshesë me korent SAMSUNG. Fshesa me korent është një pajisje gjerësisht e përdorur në çdo familje. Me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Teknologjia ciklon bën të mundur pastrimin më efikas dhe rrit jetëgjatësinë e filtrave.

 • Tipi : Fshese
 • Marka : Samsung
 • Masa : 27.2×24.3×39.8 Cm
 • Ngjyra : Blu
 • Fuqia : 700W
 • Tensioni : 220-240 V
SKU: 31718966 Categories: , Tags: , , ,
Marka

Samsung

SHOPPING CART

close