fbpx
,

Fshesë me vakum, Dunlop, 700 W, 3 lt, 75 dB, 4.8 m, HEPA filter 801338

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,500 Lekë

Fshesë me vakum, Dunlop, 700 W, 3 lt, 75 dB, 4.8 m, HEPA filter 801338

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum Dunlop është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

  • Fuqia : 700 W
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 3 Lt
  • Tensioni : 220-240 V
  • Niveli i zhurmës : 79 dB
  • Lloji i filtrit : HEPA
SKU: 43289746 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close