-13%
, ,

Television Xiaomi Mi TV Android Smart TV 4S 55 inches Full 4K HDR Screen TV 2GB+8GB Dolby DVB-T2 Global version TV

Xiaomi

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

S’ka stok

64,999 Lekë 74,999 Lekë

S’ka stok

* RAM i madh 2 GB RAM + 8 GB memorie e brendshme ROM: Për shkak se sistemi operativ merr memorje, kapaciteti aktual i disponueshëm është më i vogël se kapaciteti total i ruajtjes së specifikuar
* Mund të ketë një ndryshim të papërfillshëm në dimensionet e produktit aktual nga ato të specifikuara
* Versioni i fundit ju lejon të çaktivizoni opsionin “Smart Update” (rekomandohet mundësimi) për të anuluar updatimet automatike të ROM. Për të përmirësuar shërbimin tonë ndaj jush dhe për të kuptuar më mirë sistemin tuaj AI, disa nga aplikacionet tuaja ekzistuese do të updatohen automatikisht
* Suporton HDR

Television Xiaomi Mi TV Android Smart TV 4S 55 inches Full 4K HDR Screen TV 2GB.jpg q50 H3273b3aa269449d9bc77176cdd9dc10ck.jpg q50 Xiaomi Mi LED TV 4S 43 inches Smart 4K FuHD Television 2G 8G Storage Wifi.jpg q50 7

SKU: 33050475168 Kategori: , , Etiketë:
Marka

Xiaomi

SHOPPING CART

close