Sobe me Dru Donna 70

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

61,600 Lekë

Clear

Sobe me Dru Donna 70

Sobë e bërë nga përbërës të hedhur dhe llamarina e mbrojtur me bojë, llak dhe smalt rezistent ndaj temperaturave të larta.
Lidhja e oxhakut: anësore, e sipërme dhe e pasme.
Mundësia për të zgjedhur një sobë të majtë ose të djathtë.
Gatimi në të gjithë sipërfaqen e sipërfaqes së gatimit të çelikut dhe gatimi i shprehur në sipërfaqen e përcaktuar të gatimit.
Mundësia për të hequr sipërfaqen e gatimit në mënyrë që të kryeni pastrim të plotë.
Edhe pjekja në furrë.
Xhami i dyfishtë në derën e kutisë së zjarrit dhe flaka e dukshme sjellin krimb shtesë në shtëpinë tuaj.
Kutia e zjarrit e veshur me pllaka zjarrduruese duke grumbulluar nxehtësi dhe duke rritur emetimin e temperaturës në dhoma.
Çelësi shtesë për trajtimin e tavës.
Prurja e rregulluar e ajrit primar në kutinë e zjarrit.
Furnizimi i ajrit sekondar dhe tretësor në kutinë e zjarrit lejon një djegie më efikase.
Xham i dyfishtë në derën e furrës me një termometër të integruar.
Lehtë për tu trajtuar sirtari i karburantit në pjesën e poshtme të sobës.
Hapja speciale për pastrimin e brendësisë së sobës.

Fuqia -5kW
Dimensionet -700 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -330 x 440 x 260mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -120mm
Vellimi i ngrohjes -83 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -32 meter katror
Pesha neto/bruto -110/127 kg
Shkalla e efikasitetit -79%
Klasi i energjise -A

SKU: 71523445 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Bardhe, E Zeze

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

  1. Emilia (verified owner)

    Good service

    Emilia

  2. Marcela (verified owner)

    Very fast delivery

    Marcela

SHOPPING CART

close