,

Fshesë me vakum, Victor Vac Rovus, 1200 W, 3 funksione pastrimi 801494

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

22,386 Lekë

Fshesë me vakum, Victor Vac Rovus, 1200 W, 3 funksione pastrimi 801494

PERSHKRIMI:

Rovus Victor një kombinim i 3 funksioneve të ndryshme në një fshesë të vetme – pastrim në të thatë, pastrim në të njomë dhe funksion për fryrje, zgjidhja prefekte për pastrimin e shtëpisë tuaj. Falë sistemit të saj të mahnitshëm me shumë filtra që përfshin filtrimin e ujit dhe filtrin HEPA. Victor Vac siguron kujdesin më të mirë për ju dhe familjen tuaj sepse ndihmon në filtrimin e të gjitha alergeneve shtëpiake dhe papastërtive. Me Rovus Victor Vac, fshesën shumëfunksionale dhe të gjithanshme me ujë, ju mund të përballoni çdo rrëmujë në shtëpinë tuaj nëse ajo është bërë nga papastërtitë, pluhuri apo lëngjet. Ofron një zgjidhje të plotë për pastrimin e shtëpisë, pasi kombinon 3 funksione të ndryshme në një produkt: pastrim në të thatë, pastrim në të njomë, fryrës/kompresor.

 • Tipi : Fshesë me vakum
 • Fuqia : 1200W
 • Numri i funksioneve : 3
 • Filtri : HEPA filter
 • Kapaciteti depozitës/qeses : 15 lt
 • Gjatësia e kabllit : 5 m
SKU: 36862744 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close