fbpx

Shufra druri, decor N 0402, (ngjyrë ari dhe ulliri), 6×3 cm, 3 ml 250015

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,695 Lekë

Shufra druri, decor N 0402, (ngjyrë ari dhe ulliri), 6×3 cm, 3 ml 250015

PERSHKRIMI:

Kujtimet e ngrohta kanë nevojë për korniza fotografish të mrekullueshme. Një cilësi shumë e mirë e kornizës e tregon akoma dhe më të bukur fotografinë tuaj. Ju mund të përdorni këtë shufër druri për të bërë kornizën tuaj të fotografisë në përmasën që kërkoni. Kështu martesa juaj, ditët tuaja më të rëndësishme, arritjet më të mëdhaja do të kenë një kornizë fotografie të mrekullueshme. Materiali prej druri i shufrës e bën kornizën të duket perfekte.

  • Materiali : Druri
  • Gjatësia : 3ml
  • Gjerësia : 6cm
  • Thellësia : 3cm

SHOPPING CART

close