Shampo Organike Zbutes Dhe Shkelqyes Per Floket Me Ullinj

2,212 Lekë

Shampo Organike Zbutes Dhe Shkelqyes Per Floket Me Ullinj G-C

PËRSHKRIMI

Shampo organike me Ullinj nga ECOLATIER E cila pastron butësisht flokët pa dëmtuar barrierën mbrojtëse natyrore të kokës dhe flokëve.

Përbërësit Organikë: Vaji i Ullirit është një produkt premium i cili ka një përbërje të ekuilibruar, përmban minerale, vitamina dhe acide yndyrore të ngopura, të cilat janë të shkëlqyera në luftën kundër plakjes. Ekstarktet e vajit të ullirit ushqejnë lëkurën dhe flokët me lëndë ushqyese në një formë të disponueshme duke mbajtur tonin dhe rininë e lëkurës së fytyrës dhe trupit.

Përbërësit aktivë: Ekstrakti i portokallit ka veti mbrojtëse dhe hidratuese, rrit mikroqarkullimin e gjakut në kapilarët nënlëkurorë, stimulon rritjen dhe forcimin e flokëve dhe tonifikon në mënyrë perfekte lëkurën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Olea Europaea Leaf Extract (Organic Olive Extract), Citrus Aurantium Dulcis (Bitter Orange) Flower Extract (Orange Flower Extract), Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Betaine natural extract (Sugar Beet Extract), Inulin, Hydroxypropyl Guar, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Organic Olive Oil), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacezoatetic Acid, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Chloride

SHOPPING CART

close