, ,

MJALTI MANUKA NUTRI ELIXIR krem ushqyes dhe hidratues per fytyren diten/naten per lekure te thate dhe te ndjeshme 50 ml

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

820 Lekë

MJALTI MANUKA NUTRI ELIXIR krem ushqyes dhe hidratues per fytyren diten/naten per lekure te thate dhe te ndjeshme 50 ml

Krem ushqyes dhe hidratues me strukturë të pasur përmirëson në mënyrë efektive cilësinë e lëkurës së thatë dhe të ndjeshme delikate dhe kërkuese. Formula e jashtëzakonshme e produktit e bazuar në MANUKA HONEY unike hidraton në mënyrë optimale lëkurën e thatë, të dehidratuar, duke rritur rigjenerimin dhe ushqimin e saj. Krem përmirëson dukshëm pamjen dhe gjendjen e përgjithshme të lëkurës. Zgjat dhe zbut epidermën, eliminon tensionin e pakëndshëm dhe djegien e lëkurës, duke e bërë atë të butë dhe të butë. Përmirëson ngjyrën, e bën fytyrën me shkëlqim dhe të ndritshme.

Falë përbërësve të saj të vlefshëm aktivë, kremi mbron lëkurën nga efektet negative të mjedisit të ndotur, përfshirë smogun.
MANUKA HONEY: mjaltë unik nga Zelanda e Re, sistemi eko më i pastër në botë. Përmban vitamina, minerale dhe acide organike, ka veti të forta anti oksiduese, ushqyese dhe hidratuese. Lëmon dhe zbut lëkurën, rrit rigjenerimin e saj. Përmirëson tonin e lëkurës, qetëson skuqjen dhe acarimin.
ROYAL JELLY: përmban sasi jashtëzakonisht të lartë përbërësish ushqyes të lëkurës, vitamina B dhe vitaminë C, falë të cilave përmirëson gjendjen dhe cilësinë e lëkurës, zvogëlon ndjeshmërinë e saj ndaj faktorëve të jashtëm Mban ujë në epidermë, lehtëson dhe qetëson lëkurën.

Çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhoni kremin në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe qafës. Kremi përbën një bazë të shkëlqyeshme për make-up.

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Pierina (verified owner)

  Good service

  Pierina

 2. Kasandra (verified owner)

  The product is firmly packed

  Kasandra

SHOPPING CART

close