Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Noir, bronzi 28088

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,790 Lekë

Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Noir, bronzi 28088

PERSHKRIMI:

Shtojini elegancë banjës tuaj me rubinetin NOIR! Rubineti i lavamanit NOIR u dizenjua duke përdorur kombinimin e formave të harkuara dhe të drejta në një trup solid 100% bronz. Kombinimi i formave të këtij rubineti krijon një stil të veçantë për çdo banjë. Blerja e rubinetit NOIR është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në lavaman
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

Rubinete 9 6

SHOPPING CART

close