-17%

Grirëse perimesh 7706

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

9,990 Lekë 11,990 Lekë

Grirësi i perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

SKU: 95267483 Category: Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Hanifa (verified owner)

  The product is firmly packed

  Hanifa

 2. Zaira (verified owner)

  The product is firmly packed

  Zaira

SHOPPING CART

close