Ibrik elektrik, Dunlop, per makina, 24 V, 250 W, 0.8 Lt 810134

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,186 Lekë

Ibrik elektrik, Dunlop, per makina, 24 V, 250 W, 0.8 Lt 810134

PERSHKRIMI:

Me ibrikun elektrik Dunlop ju do të keni gjithnjë ujë të nxehtë për çaj, supa ose vakte të menjëhershme. Pajisja mundëson fikje automatike, mbrojtje nga zierja e thatë dhe mbrojtje nga mbinxehja. Ekziston edhe një siguresë në kabllon e gjatë. Një filtër praktik është i vendosur në kazan.

  • Tipi : Ibrik elektrik
  • Fuqia : 250 W
  • Kapaciteti i depozitës : 0.8 Lt
  • Tensioni : 24 V
SKU: 23552483 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close