Pllake dushi 75x75xH9cm katrore porcelani 24506

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

12,865 Lekë

Pllake dushi 75x75xH9cm katrore porcelani 24506

PERSHKRIMI:

Pllaka e dushit ‘’Flusso” 75×75 cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambjent tualeti.Kjo pllakë ka një konstruksion porcelani ngjyrë të bardhë, me qëndrueshmëri të lartë.Pllaka e dushit ‘’Flusso” prej porcelani ka shkallë të ulët të përthithjes së lagështirës që e bën të lehtë pastrimin dhe mirëmbajtjen e saj.

 • Lloji artikullit : Pllakë dushi
 • Marka : Flusso
 • Gjatesia (cm) : 75
 • Gjerësia (cm) : 75
 • Thellësia : 9 cm
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : Katrore
 • Përfshihet pileta : Jo

SHOPPING CART

close