Pllake dushi 70x100xH9cm katrore porcelani 24511

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,385 Lekë

Pllake dushi 70x100xH9cm katrore porcelani 24511

PERSHKRIMI:

Pllaka e dushit ‘’Flusso” 70x100cm është një zgjidhje elegante e cila integrohet mjaft mirë me çdo ambjent tualeti.Kjo pllakë ka një konstruksion porcelani ngjyrë të bardhë, me qëndrueshmëri të lartë.Pllaka e dushit ‘’Flusso” prej porcelani ka shkallë të ulët të përthithjes së lagështirës që e bën të lehtë pastrimin dhe mirëmbajtjen e saj.

 • Lloji artikullit : Pllakë dushi
 • Marka : Flusso
 • Gjatesia (cm) : 100
 • Gjerësia (cm) : 70
 • Thellësia : 9 cm
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : Drejtëkëndore
 • Përfshihet pileta : Jo

Pllake dushi 6 1 Pllake dushi 7 1 Pllake dushi 8

SHOPPING CART

close