fbpx

Piletë për pllakë dushi, katrore, 5490CR80BO 21326

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

680 Lekë

Piletë për pllakë dushi, katrore, 5490CR80BO 21326

PERSHKRIMI:

Pileta e pllakës së dushit në formë katrore përbëhet nga një strukturë bronzi të kromuar me sifon polipropilen. Shkarkimi i filetuar ka përmasën 1-1/2”. Guarnicionet e piletës janë konike dhe fllanxha është 40 mm. Kjo piletë bronzi, me bazën e filetueshme është e thjeshtë për t’u fiksuar.

 • Lloji artikullit : Piletë+sifon për pllakë dushi
 • Marka : Bonomini
 • Materiali : Trupi PP ,pileta bakër I kromuar
 • Diametri jashtem : 8 cm
 • Numri i Modelit : 5490CR80BO
 • Perdorimi : Për pllakë dushi
 • Tipi : Me guarnicion konik

SHOPPING CART

close