Piletë dyshemeje, 40 cm, H8, Dia.50 220020

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,000 Lekë

Piletë dyshemeje, 40 cm, H8, Dia.50 220020

PERSHKRIMI:

Piletat lineare janë elementë modernë për hapësirat e brendshme të tualetit, saunës apo ambienteve të tjera të relaksit. Avantazhi i këtyre piletave ka të bëjë me lehtësinë në instalim, mirëmbajtje dhe përdorimin në zonat pa pengesa. Materiali përbërës në pjesën e poshtme është polipropilen ndërsa zgara e sipërme është inoks.

 • Lloji artikullit : Pilete dyshemeje
 • Marka : WASSENBERG
 • Materiali : Pjesëa e poshtme polipropil, pjesa e sipërme është inoks.
 • Diametri (ne dalje) : 50cm
 • Gjatesia (cm) : 40
 • Lartësia (cm) : 8
 • Ngjyra : Krom
Pilete dyshemeje 40 cm H8 Dia.50 220020

SHOPPING CART

close