fbpx

Peshore kuzhine digitale, Emos, 1gr – 5 kg max, g, oz, lb, kg, 2xCR2032, inoks, 1.5×16.3×22.1 cm 802782

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Peshore kuzhine digitale, Emos, 1gr – 5 kg max, g, oz, lb, kg, 2xCR2032, inoks, 1.5×16.3×22.1 cm 802782

PERSHKRIMI:

Peshoret e kuzhinës janë një pajisje që duhet të jenë në çdo kuzhinë. Ju ndihmon të përgatisni me saktësi të gjitha gatimet. Me ekran dixhital dhe fikje automatike.

 • Tipi : Peshore kuzhine
 • Pesha mbajtëse : 1 gr – 5 kg max
 • Lloji i baterisë : CR2032
 • Numri i baterive : 2
 • Materiali : çelik inox
 • Përmasat : 1.5×16.3×22.1 cm
SKU: 77479268 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close