fbpx

Lule Viola v10 30785

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

200 Lekë

Out of stock

Lule Viola v10 30785

PERSHKRIMI:

Gjithçka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike. Për t’i dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra çdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lulet. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet me shumë delikatesë për shijen e çdokujt.

 • Emri shkencor : Viola
 • Ekspozimi : Eshte bime e ambjenteve te brendeshem kerkon shume drite por nuk duhet te vendoset ne drite direkte.
 • Temperatura : Bima ka nevoje per nje temperatua te larte gjate gjithe vitit dhe uhet te mbahet larg nga korentet e
 • Ujitja : Gjate perudhes se veres bimes I duhet shume uje,terreni mbahet gjithmone I lagur dhe jo I tejlagur.
 • Terreni : Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus.
 • Ushqyesit : Ka nevoje per ushqyes universal per bime te gjelbera, cdo jave.Ne dimer nje here ne muaj.
 • Lulezimi : Gjithmone e gjelber gjethet jane me nuanca te kuqe,portokalli,verdhe.
 • Vazimi : Nderrimi I vazos behet ne pranvere kur bima behet voluminoze dhe shfaq shenja shterngimi ne vazo
SKU: 93771478 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close