fbpx

Kolltuk relaksi, VALLENAR, strukturë metalike, tapiceri tekstili, gri, 87×97-167xH101 cm 240888

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

29,990 Lekë

Out of stock

Kolltuk relaksi, VALLENAR, strukturë metalike, tapiceri tekstili, gri, 87×97-167xH101 cm 240888

PERSHKRIMI:

Gjeni komoditet në shtëpinë tuaj me këtë kolltuk të rehatshem. Ky kolltuk eshte i butë, i përkryer për çdo dhomë ku ju doni të uleni dhe të pushoni. Mbushja shtesë e ulëses dhe mbështetëses japin rehati optimale dhe lejon kolltukun të qëndrojë në çdo pozicion.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Gri
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 87 cm
 • Thellësia : 97-167 cm
 • Lartësia : 101 cm
SKU: 68174831 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close