Hekur rrobash, Tefal, 2600 W, 180 g/min, 270 ml 800370

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,490 Lekë

Hekur rrobash, Tefal, 2600 W, 180 g/min, 270 ml 800370

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Tipi : Hekur
  • Fuqia : 2600W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti i depozitës : 270 ml
  • Materiali : Qeramike
Hekur rrobash 1 1 Hekur rrobash 2 1 Hekur rrobash 3 1 Hekur rrobash 4 1 Hekur rrobash 5 1

SHOPPING CART

close