Hekur rrobash HOOVER PRB2500 011 39600189, 2500 W, 2 lt, 6 bar, 120 g/min, 2m, i bardhë/kuqe, pllakë qeramike 87113

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Hekur rrobash HOOVER PRB2500 011 39600189, 2500 W, 2 lt, 6 bar, 120 g/min, 2m, i bardhë/kuqe, pllakë qeramike 87113

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.

 • Tipi : Hekur rrobash
 • Fuqia : 2500 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Gjatesia e kabllit : 2 m
 • Marka : Hoover
 • Ngjyra : E Bardhë/kuqe
 • Kapaciteti i Depozitës (L) : 2 lt
 • Presioni i avullit : 120 g/min
Hekur rrobash HOOVER 1 Hekur rrobash HOOVER 2 Hekur rrobash HOOVER 3

SHOPPING CART

close