Dollap anësor, bambu, 30x30x78.5 cm 224719

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,666 Lekë

Dollap anësor, bambu, 30x30x78.5 cm 224719

PERSHKRIMI:

Ky dollap tualeti prezanton dizenjon elegante që gjallëron tualetin tuaj. Materiali Bambu ofron rezistencë të lartë dhe lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur që zgjat. Dollapi i tualetit është dizenjuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi në tualetin tuaj.

  • Materiali : Bambu
  • Ngjyra : Kafe
  • Gjerësia : 30 cm
  • Trashësia : 30 cm
  • Lartësia : 78.5 cm
SKU: 42858224 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close