Zile biçiklete DUNLOP, 76 mm, 130 gr 51836

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

350 Lekë

Zile biçiklete DUNLOP, 76 mm, 130 gr 51836

PERSHKRIMI:

Shtoni muzikë në biçikletën tuaj kur udhëtoni. Kjo zile e shkëlqyer çeliku do t’ju ndihmojë të qëndroni të sigurt gjatë udhëtimit për të bërë paralajmërimet e duhura. Zilja ka një formë që i jep pamje biçikletës tuaj. Ajo lëshon një tingull karakteristik dhe tërheqës.

  • Diametri : 76 mm
  • Pesha : 130 gr
Zile biciklete DUNLOP
Kategori: Etiketa: ,

SHOPPING CART

close