Biçikletë, Max, Gentleman, 28″, gri 52989

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Biçikletë, Max, Gentleman, 28″, gri 52989

PERSHKRIMI:

Kjo biçikletë i ofron përdorueseve një model të ri biçiklete inovative me strukturë të veçantë. Ndenjësja dhe struktura e saj ofrojn komoditet maksimal si në rrugë të drejtë dhe malore. Biçikleta ka një sistem suspensioni për të ulur tronditjet gjatë rrugëtimit në rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale dhe udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

  • Rrota : 28”
  • Pesha : 20 kg
  • Numri i marsheve : me 21 shpejtësi
Biciklete 13

SHOPPING CART

close