Biçikletë, 20″, për vajza, roze 51976

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,900 Lekë

Biçikletë, 20″, për vajza, roze 51976

PERSHKRIMI:

Biçikletë për vajza, 20″, ngjyrë rozë. Strukturë e qëndrueshme çeliku, trasmision me një shpejtësi. E pajisur me dy frena për gomën para dhe mbarapa. Goma 20″, ndenjesë për rehati optimale, madje edhe gjatë rrugëve të gjata.

  • Përmasat : 20″
Biciklete 10

SHOPPING CART

close