,

Fila Giotto make up, 3 x2 gr, Princess

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,190 Lekë

Bojra per te pikturuar fytyren. Vjen nga Brandi I Giottos e cila perbehet nga materiali jo toksike dhe e pershtashme per tu perdorur ne fytyrat e femijeve.

 • Kapaciteti : 3 x2 gr
SKU: 67725751 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Ana (verified owner)

  Good service

  Ana

 2. Ellianna (verified owner)

  Very fast delivery

  Ellianna

SHOPPING CART

close