,

Makine elektrike e cila Komandohet me Levizjet e Dores RC Cars Toys Radio-Controlled Machine on the Control Panel

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

S’ka stok

4,699 Lekë

S’ka stok

【Dy motore, 4WD-kater rrota aktive- nje celes per funksion rruge ose off-road】Kater rrotat aktive dhe trupi i transformueshem e bejne makinen shume fleksibel dhe sigurojne fuqi per cdo terren dhe argetim pa fund.
【Kontroll me levizjet e dores】Makina perfshin mundesine e kontrollit me ane te levizjeve te dores fale telekomandes se saj dhe teknologjise 2.4G per percjelljen e informacionit .
【 Bateri jetegjata dhe te rikarikueshme 7.4V】Kjo makine eshte e pajisur me bateri shume te avancuara. Gjithcka qe duhet per ta vene ne pune jane 3 bateri AA!
Pershkrim:
Modeli: GW124 Stunt Car
Lidhja me makinen: 2.4 G
Kapaciteti i baterise: 7.4V 1200mAh
Distanca e lidhjes me telekomande: 100m
Koha e perdorimit: Rreth 40 minuta
Koha e karikimit: Rreth 2 ore
Menyra e karikimit: USB (5V/1A)
Permasat e produktit: 42*22*9.5cm
Permasat e pakos: 50*12.8*34cm
Pesha e pakos: 1.98kg
Baterite e telekomandes: 3 bateri 1.5V AA

Pako perfshin:
1x Makinen
1x Karikuesin USB
1x Manual perdorimi
2x Telekomane dhe ore

 

Makine Elektrike 2 Makine Elektrike

SKU: 4000117441680 Kategori: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Makine elektrike e cila Komandohet me Levizjet e Dores RC Cars Toys Radio-Controlled Machine on the Control Panel”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close