, , , , , ,

Dritë nate Chicco me sensor Ne Forme Hene

Chicco

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,200 Lekë

Dritë nate Chicco me sensor Ne Forme Hene

Drita e re automatike e natës Chicco Baby Moon përshtatet me shkëlqimin e dhomës, siguron foshnjën gjatë natës dhe ndihmon prindërit të lëvizin rreth foshnjës në errësirë.
Forma e saj ekskluzive lejon përhapjen optimale të dritës.
Drita e natës përshtatet në shumicën e bazave falë madhësisë së saj kompakte.
Teknologji LED me konsum të ulët të energjisë

340825 Moon 1 Moon 3 Moon 2

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dritë nate Chicco me sensor Ne Forme Hene”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close