, ,

Zbutes Softness soft carezza 750ML

(2 customer reviews)
Chicco

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

560 Lekë

Zbutes Softness soft carezza 750ML

Detajet
Zbutës i butë i përqendruar i përkëdheljes Chicco Super 0m + Jep freski dhe butësi për të gjitha rrobat e foshnjës pa irrituar lëkurën e tyre të ndjeshme.

Formula e koncentruar garanton 30 larje me vetëm 750ml produkt.

Efektive si në lavatriçe ashtu edhe me dorë. Bën çaj me aromë delikate, pa dëmtuar Formati: shishe 750ml

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Angelika (verified owner)

  Very fast delivery

  Angelika

 2. Aliya (verified owner)

  Good service

  Aliya

SHOPPING CART

close